PL EN
LOGIN
LOGIN
menu

Wrzucajpliki Premium Account

4.66 5 620

Wrzucajpliki

Rating: 4.66

Check our reviews

wrzucajpliki.pl

Price: Od 1.23 PLN
Valid: unlimited

Download files without restrictions from Wrzucajpliki.

Thanks to Rapideo.pl you can download files from wrzucajpliki.pl usign maximum speed of your internet connection.

Registration at Rapideo.pl gives you an access to Premium account Wrzucajpliki and any other Premium hosting services that are available in our site.

For start you can get up to 5 GB for free to test and if the service proves to be useful you can refill your account by online payments.

One Rapideo.pl account = multiple Premium accounts including Wrzucajpliki premium account

Opinie naszych użytkowników
Bardzo łatwo znaleźć materiał. I to nie tylko z jednego serwera.Okienko "szukaj" daje dobre podpowiedzi. Rapideo daje też często bonusy. często korzystam z usług Rapideo Polecam
5 5
2021-06-18 10:05:51
Dodana przez:
Wiele pozytywnych opinii zostało napisanych o Rapideo ja, więc tylko uzupełnię je o moje spostrzeżenia. Korzystam z serwisu od wielu lat, najpierw przez bonusy z Komputer Świat, potem i obecnie dokupując według potrzeb odpowiednie doładowanie. Plusów jest wiele, wymienię te najważniejsze według mnie: + duża i stale wzbogacana baza hostingów, + czytelny interfejs, + wyszukiwarka z możliwością oglądania pliku, + możliwość dodania 50 linków naraz, + częste promocje zwiększające czas doładowania lub transfer plików do pobrania, + możliwość dokupienia odpowiedniego do potrzeb doładowania, + aplikacja na Androida, + i dużo więcej takich plusów …….. Mogę zdecydowanie wszystkim polecać Rapideo, co zrobiłem już wielokrotnie wśród rodzinki i znajomych !
5 5
2022-06-18 17:24:56
Dodana przez:
Z rapideo korzystam od bardzo dawna, był to mój chyba pierwszy tego typu serwis który oferował możliwość pobierania z różnych serwisów hostingowych za jedną cenę. Jednak ostatnio korzystam mniej gdyż pliki które pobieram w większości znajdują się na serwisie rapidgator lub nitroflare. Gdyby w przyszłości udało się wprowadzić obsługę tych serwisów w rapideo byłoby świetnie ;)
5 5
2021-06-18 09:48:01
Dodana przez:

Are you downloading files from different file hostings?

  • End of worries to buy multiple premium accounts
  • You have all Premium accounts (42 services) hosts in one
  • Refill only as much traffic as you need
  • No time limits to use the traffic
  • Paste links to us and download without limits

How does Rapideo.pl works?

How does Rapideo.pl works?