PL EN
LOGIN
LOGIN
menu

Hotlink Premium Account

4.68 5 650

Hotlink

Rating: 4.68

Check our reviews

hotlink.cc

Price: Od 3.69 PLN
Valid: unlimited

Download files without restrictions from Hotlink.

Thanks to Rapideo.pl you can download files from hotlink.cc usign maximum speed of your internet connection.

Registration at Rapideo.pl gives you an access to Premium account Hotlink and any other Premium hosting services that are available in our site.

For start you can get up to 5 GB for free to test and if the service proves to be useful you can refill your account by online payments.

One Rapideo.pl account = multiple Premium accounts including Hotlink premium account

Opinie naszych użytkowników
Świetny serwis, pełne prędkości pobierania, jasny przejrzysty regulamin i co najważniejsze dla mnie dobry i błyskawiczny kontakt z obsługą w przypadku nawet najdrobniejszych problemów. Tak powinna działać dobra firma :)
4 5
2014-02-24 23:33:41
Dodana przez:
Po pierwsze raczej nie macie konkurencji, która byłaby na tak wysokim poziomie zarówno ogólnej dostępności hostingów, szybkości działania oraz niezawodności. Po drugie cieszy i zachęca duża liczba użytkowników - osobiście wspieram Was od 2009 roku i nie zamierzam rezygnować. Po trzecie różne promocje i darmowe kody na 1-2GB czy zniżki pakiety Premium, które są dodatkową wisienką na przysłowiowym torcie cieszą i motywują by Was nadal odwiedzać. Po czwarte miło widzieć, że stale się rozwijacie i oferujecie nowe rozwiązania i pomysły dla wielu osób - w tym wtyczkę KODI oraz możliwość oglądania plików wideo bez ich pobierania, czy też ogólne działanie serwisu jak poszczególne elementy strony www - nawigacja po niej to kolejny plus, jest schludnie i wygodnie - wszystkie opcje są intuicyjnie umieszczone i łatwo dostępne. Po piąte muszę wspomnieć koniecznie o świetnej wyszukiwarce plików tu na stronie - bardzo często oszczędza czas, jest trafna i wyszukuje to czego akurat potrzebuję bez problemów. Jestem zadowolony z działania rapideo i jedyne czego mi brakuje to sukcesywnego dodawania kolejnych hostingów, np. oxycloud - myślę, że byłby bardzo doceniony i popularny wśród wielu użytkowników. Pozdrowienia dla całej ekipy rapideo, oby tak dalej!
5 5
2021-06-17 22:12:31
Dodana przez:
Super serwis dużo możliwości płaności duże prędkości pobierania,wiele obsługiwanych serwisów.Polecam
5 5
2021-06-21 12:48:35
Dodana przez:

Are you downloading files from different file hostings?

  • End of worries to buy multiple premium accounts
  • You have all Premium accounts (56 services) hosts in one
  • Refill only as much traffic as you need
  • No time limits to use the traffic
  • Paste links to us and download without limits

How does Rapideo.pl works?

How does Rapideo.pl works?
We have been trusted by
790198 users See why »