PL EN
LOGIN
LOGIN
menu

Fikper Premium Account

4.9 5 2540

Fikper

Rating: 4.9

Check our reviews

fikper.com

0 PLN
Valid: unlimited

Download files without restrictions from Fikper.

Thanks to Rapideo.pl you can download files from fikper.com usign maximum speed of your internet connection.

Registration at Rapideo.pl gives you an access to Premium account Fikper and any other Premium hosting services that are available in our site.

For start you can get up to 5 GB for free to test and if the service proves to be useful you can refill your account by online payments.

One Rapideo.pl account = multiple Premium accounts including Fikper premium account

Opinie naszych użytkowników
Konto na Rapideo posiadam już kilka ładnych lat i tak naprawdę jedynie co zauważyłem przez ten okres czasu to tylko same plusy. Samo założenie konta jak i korzystanie ze strony jest bardzo łatwe i poradzi sobie z tym dosłownie każdy. Zresztą w razie jakichkolwiek pytań dział pomocy technicznej bardzo szybko odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Co jakiś czas na stronie wprowadzane są jakieś nowości pod względem kolejnych funkcji, które tylko jeszcze bardziej ułatwiają korzystanie z portalu. Podoba mi się również dużo możliwości pod względem sposobu płatności przy kupowaniu transferu. Ja osobiście bardzo się cieszę że można kupić dodatkowy transfer za pomocą tradycyjnego smsa. Świąteczne bądź urodzinowe podwajanie transferu oraz bonusy za bycie stałym klientem też jest super inicjatywą ze strony twórców. Dla mnie zdecydowanie najmocniejszą stroną Rapideo jest to że pliki wideo mogę oglądać bezpośrednio w przeglądarce, bez konieczności pobierania ich na dysk, oraz to że jest wbudowana, zaawansowana wyszukiwarka plików przez co nie muszę szukać linków na innych stronach bądź forach. Jest to dla mnie bardzo wygodnym rozwiązaniem. Jedynie chyba czego mi brakuje to tylko oddzielnej aplikacji, którą można by zainstalować na smartfonie bądź tablecie, chociaż z drugiej strony Rapideo tak świetnie działa w przeglądarce na urządzeniach przenośnych że nie widzę wcale takiej konieczności. Zresztą najnowsza wtyczka KODI też daje bardzo duże możliwości.
5 5
2021-06-18 16:38:37
Dodana przez:
Wasz serwis bardzo mi się podoba, Brakuje mi tylko możliwości doładowania BLIKIEM. Było by super :)
5 5
2017-03-13 21:36:53
Dodana przez:
Szybko, tanio i swobodnie :) POLECAM :)
5 5
2022-06-20 13:27:03
Dodana przez:

Are you downloading files from different file hostings?

  • End of worries to buy multiple premium accounts
  • You have all Premium accounts (60 services) hosts in one
  • Refill only as much traffic as you need
  • No time limits to use the traffic
  • Paste links to us and download without limits

How does Rapideo.pl works?

How does Rapideo.pl works?
We have been trusted by
798890 users See why »