PL EN
LOGIN
LOGIN
menu

Wupfile Premium Account

4.68 5 650

Wupfile

Rating: 4.68

Check our reviews

wupfile.com

Price: Od 3.69 PLN
Valid: unlimited

Download files without restrictions from Wupfile.

Thanks to Rapideo.pl you can download files from wupfile.com usign maximum speed of your internet connection.

Registration at Rapideo.pl gives you an access to Premium account Wupfile and any other Premium hosting services that are available in our site.

For start you can get up to 5 GB for free to test and if the service proves to be useful you can refill your account by online payments.

One Rapideo.pl account = multiple Premium accounts including Wupfile premium account

Opinie naszych użytkowników
bardzo dobra storna Polecam !
4 5
2019-04-17 14:09:59
Dodana przez:
Witam serdecznie!!! W związku z 12-mi urodzinami Waszego serwisu życzę Wam potężnych serwerów, zero awarii, mnóstwa zadowolony Rapideomaniaków oraz długich lat na rynku. Jestem Waszym od kilku już lat zadowolonym klientem i wg mnie jesteście najlepszym serwisem w kraju. Wszystkim znajomym Was polecam. Niestety po ślubie częstotliwość mojego ściągania z Rapideo znacznie spadła, ale wciąż jest...Generalnie nie mam zastrzeżeń co do Was...Tak trzymać i wysokich transferów życzę wszystkim...Pozdrawiam.
5 5
2021-06-19 20:20:48
Dodana przez:
Po pierwszym dniu uczestnictwa na Waszej platformie mogę szczerze powiedzieć, że zyskaliście moje uznanie. W ramach próbnego pobierania pobrałem sobie teledysk z YT. Jeżeli Wasza platforma będzie trzymać taką kondycję jak teraz to będzie świetnie, bo często pobieram pliki z portali hostingowych typu Hotfile czy 4share itp. Na chwilę obecną macie u mnie ocenę 8 / 10. Brakuje mi obsługi tylko jednego portalu hostingowego, ale tutaj nie mogę wymieć nazwy (bo byłaby to reklama). Jeżeli jesteście ciekaw o jakim portalu mówię, to dajcie mi znać, a wtedy Wam to powiem. PS. Nie podoba mi się tylko wygląd wyszukiwarki, ponieważ nie pokazuje w jakich źródłach będzie szukać plików. Powinno być wymienione coś w tym stylu: "Wyszukiwanie odbędzie się w: portalu A, B, C i D lub we wszystkich jednocześnie. (zamiast A, B, C i D powinny być nazwy portali).
4 5
2013-08-06 15:34:09
Dodana przez:

Are you downloading files from different file hostings?

  • End of worries to buy multiple premium accounts
  • You have all Premium accounts (53 services) hosts in one
  • Refill only as much traffic as you need
  • No time limits to use the traffic
  • Paste links to us and download without limits

How does Rapideo.pl works?

How does Rapideo.pl works?
We have been trusted by
788742 users See why »