PL EN
LOGIN
LOGIN
menu

Vidoza Premium Account

4.9 5 2538

Vidoza

Rating: 4.9

Check our reviews

vidoza.net

0 PLN
Valid: unlimited

Download files without restrictions from Vidoza.

Thanks to Rapideo.pl you can download files from vidoza.net usign maximum speed of your internet connection.

Registration at Rapideo.pl gives you an access to Premium account Vidoza and any other Premium hosting services that are available in our site.

For start you can get up to 5 GB for free to test and if the service proves to be useful you can refill your account by online payments.

One Rapideo.pl account = multiple Premium accounts including Vidoza premium account

Opinie naszych użytkowników
Rapideo jest dal mnie bardzo efektywnym źródłem, rozmaitego typu materiałów zarówno użytkowych jak i rozrywkowych.. Dostęp do tych materiałów jest płatny ale w zamian za niewielkie pieniądze otrzymuje się rzeczy dobrej jakości i co ważne aktualne. Ponadto dość często są promocje na pakiety i jednorazowe doładowania. Rapideo jest oczywiście dobrą alternatywą dla innych niepewnych źródeł pobierania. Dlatego własnie już od dłuższego czasu korzystam z Rapideo i innych tez do tego zachęcam.
5 5
2023-09-08 00:26:04
Dodana przez:
Wasz serwis jest bardzo pomocny i byłby bardziej pomocny gdyby oferował aplikacje na urządzenia mobilne o funkcjonalności menadżera konta pozwalająca zarządzać transferem i pobieranymi plikami
5 5
2021-06-18 09:15:54
Dodana przez:
Jestem klientem już jakiś czas i mogę coś napisać.... bardzo dobry i godny polecenia serwis. A dlaczego? Dlatego, że konkurencja jest może tańsza, ale wiecznie są z nimi jakieś problemy :( Mają w ofercie serwisy do których dajemy aktywne linki, a te serwisy wciskają nam, że linki nie aktywne bo albo już nie mają transferu, albo hosty ich blokują. Tutaj tylko raz miałem taki przypadek i po złożeniu reklamacji został problem rozwiązany i wszystko wyjaśnione pozytywnie :) Pozdrawiam
5 5
2021-06-22 10:05:56
Dodana przez:

Are you downloading files from different file hostings?

  • End of worries to buy multiple premium accounts
  • You have all Premium accounts (58 services) hosts in one
  • Refill only as much traffic as you need
  • No time limits to use the traffic
  • Paste links to us and download without limits

How does Rapideo.pl works?

How does Rapideo.pl works?
We have been trusted by
798302 users See why »