PL EN
LOGIN
LOGIN
menu

Mixdrop Premium Account

4.66 5 620

Mixdrop

Rating: 4.66

Check our reviews

mixdrop.co

Price: Od 1.23 PLN
Valid: unlimited

Download files without restrictions from Mixdrop.

Thanks to Rapideo.pl you can download files from mixdrop.co usign maximum speed of your internet connection.

Registration at Rapideo.pl gives you an access to Premium account Mixdrop and any other Premium hosting services that are available in our site.

For start you can get up to 5 GB for free to test and if the service proves to be useful you can refill your account by online payments.

One Rapideo.pl account = multiple Premium accounts including Mixdrop premium account

Opinie naszych użytkowników
Moi drodzy, jestem z wami już 3 i pół roku... Nigdy się nie zawiodłem, serwis zawsze w najlepszej kondycji nawet w tych trudnych chwilach, całą aferą z Megaupload, Filesonic i ustawą ACTA która na całe szczęście nie weszła w życie. Obsługiwanych serwisów jest multum, mam nadzieje, że z czasem jeszcze coś dodacie. Pozdrawiam serdecznie :)
5 5
2013-06-08 04:02:47
Dodana przez:
Jestem wiernym użytkownikiem Rapideo od kilkunastu lat i z każdym rokiem obserwuję jego rozwój. Od samego początku nie miałem żadnych problemów z korzystaniem z Rapideo. Jest w nim wszystko czego potrzebuję, a najbardziej cenię świetną wyszukiwarkę plików jak i wbudowany player do oglądania filmów. Jeśli miałem jakieś pytania to pomoc techniczna szybko udzielała mi na nie odpowiedzi. Osobiście bardzo podoba mi się fakt że wciąż mogę dokupić sobie dodatkowe gigabajty za pomocą zwykłego smsa. Kiedyś prosiłem o aplikację na telefon, ale ona jest już dostępna i działa rewelacyjnie więc nic już mi nie brakuje. Tylko korzystać z Rapideo :)
5 5
2022-06-18 00:16:26
Dodana przez:
SUPER serwis. Dla mnie pewnym mankamentem jest, że bywają pliki zahasłowane i nie wiadomo co z tym zrobić .Poza tym wszystko OK.
4 5
2017-10-13 09:39:48
Dodana przez:

Are you downloading files from different file hostings?

  • End of worries to buy multiple premium accounts
  • You have all Premium accounts (43 services) hosts in one
  • Refill only as much traffic as you need
  • No time limits to use the traffic
  • Paste links to us and download without limits

How does Rapideo.pl works?

How does Rapideo.pl works?