PL EN
LOGIN
LOGIN
menu

Mixdrop Premium Account

4.66 5 620

Mixdrop

Rating: 4.66

Check our reviews

mixdrop.co

Price: Od 1.23 PLN
Valid: unlimited

Download files without restrictions from Mixdrop.

Thanks to Rapideo.pl you can download files from mixdrop.co usign maximum speed of your internet connection.

Registration at Rapideo.pl gives you an access to Premium account Mixdrop and any other Premium hosting services that are available in our site.

For start you can get up to 5 GB for free to test and if the service proves to be useful you can refill your account by online payments.

One Rapideo.pl account = multiple Premium accounts including Mixdrop premium account

Opinie naszych użytkowników
Rapideo to jeden z najlepszych pomysłów biznesowych na polskim rynku! Jestem z nimi już ponad 10 lat, co uwiarygadnia tą firmę jako godną zaufania. Wcześniej zawsze były problemy, że trzeba było opłacać albo każdy hosting osobno albo było się skazanym na darmowe ale powolne pobieranie. Rapideo rozwiązał ten problem i nie wyobrażam sobie już nie korzystać z ich rozwiązań!
5 5
2022-06-20 14:33:43
Dodana przez:
Jestem wiernym użytkownikiem Rapideo od kilkunastu lat i z każdym rokiem obserwuję jego rozwój. Od samego początku nie miałem żadnych problemów z korzystaniem z Rapideo. Jest w nim wszystko czego potrzebuję, a najbardziej cenię świetną wyszukiwarkę plików jak i wbudowany player do oglądania filmów. Jeśli miałem jakieś pytania to pomoc techniczna szybko udzielała mi na nie odpowiedzi. Osobiście bardzo podoba mi się fakt że wciąż mogę dokupić sobie dodatkowe gigabajty za pomocą zwykłego smsa. Kiedyś prosiłem o aplikację na telefon, ale ona jest już dostępna i działa rewelacyjnie więc nic już mi nie brakuje. Tylko korzystać z Rapideo :)
5 5
2022-06-18 00:16:26
Dodana przez:
Witam. To jest już druga moja opinia, pierwsza była kiedyś tam, przed tymi wygodami jakie są teraz. Zacznę może od wyglądu, na pierwszy rzut oka przypominało mi to taki "stronki oszukajki", przykładowej strony nie podam z przyczyn oczywistych, taka zmiana troszkę mnie irytowała, ale kiedy wgłębiłem się zobaczyłem oczy cieszący widok, nowe, ładne ikonki, łatwiejsze i przyjemniejsze poruszanie się po stronie, coś pięknego, dla tego daję mały minusik i kolosalny PLUS dla wyglądu ;) . Następna sprawa to dodanie kont premium, to bardzo dobre udogodnienie dla osób które pobierają masowo, RAPIDEO.PL zyskuje kolejnego plusa przez to. No i ostatnia sprawa, łagodnie mówiąc BARDZO DUŻO różnych promocji, ale to tak dużo że aż się w głowie nie mieści, podwojenie transferu, jakiś procent dodatkowego transferu za kolejne doładowanie i wiele, wiele innych, poza tym ciągłe dodawanie nowych stron hostingowych że tak powiem, do przetransformowania na linki rapideo (no ciężko wytłumaczyć). Ah... tyle zmian że nie da się w to uwierzyć, trzeba to samemu zobaczyć. Tak ekskluzywnej i taniej usługi nie ma nigdzie w necie (Przynajmniej ja nigdzie nie widziałem). Dziękuję rapideo, dziękuję za wszystko, za to że istniejecie :*. Pozdrawiam :D
5 5
2013-05-03 21:59:12
Dodana przez:

Are you downloading files from different file hostings?

  • End of worries to buy multiple premium accounts
  • You have all Premium accounts (42 services) hosts in one
  • Refill only as much traffic as you need
  • No time limits to use the traffic
  • Paste links to us and download without limits

How does Rapideo.pl works?

How does Rapideo.pl works?