PL EN
LOGIN
LOGIN
menu

Filefactory Premium Account

4.66 5 620

Filefactory

Rating: 4.66

Check our reviews

filefactory.com

Price: Od 1.23 PLN
Valid: unlimited

Download files without restrictions from Filefactory.

Thanks to Rapideo.pl you can download files from filefactory.com usign maximum speed of your internet connection.

Registration at Rapideo.pl gives you an access to Premium account Filefactory and any other Premium hosting services that are available in our site.

For start you can get up to 5 GB for free to test and if the service proves to be useful you can refill your account by online payments.

One Rapideo.pl account = multiple Premium accounts including Filefactory premium account

Opinie naszych użytkowników
Najlepszy serwis na świecie polecam gorąco!!!
5 5
2021-09-11 22:06:26
Dodana przez:
Witam. To jest już druga moja opinia, pierwsza była kiedyś tam, przed tymi wygodami jakie są teraz. Zacznę może od wyglądu, na pierwszy rzut oka przypominało mi to taki "stronki oszukajki", przykładowej strony nie podam z przyczyn oczywistych, taka zmiana troszkę mnie irytowała, ale kiedy wgłębiłem się zobaczyłem oczy cieszący widok, nowe, ładne ikonki, łatwiejsze i przyjemniejsze poruszanie się po stronie, coś pięknego, dla tego daję mały minusik i kolosalny PLUS dla wyglądu ;) . Następna sprawa to dodanie kont premium, to bardzo dobre udogodnienie dla osób które pobierają masowo, RAPIDEO.PL zyskuje kolejnego plusa przez to. No i ostatnia sprawa, łagodnie mówiąc BARDZO DUŻO różnych promocji, ale to tak dużo że aż się w głowie nie mieści, podwojenie transferu, jakiś procent dodatkowego transferu za kolejne doładowanie i wiele, wiele innych, poza tym ciągłe dodawanie nowych stron hostingowych że tak powiem, do przetransformowania na linki rapideo (no ciężko wytłumaczyć). Ah... tyle zmian że nie da się w to uwierzyć, trzeba to samemu zobaczyć. Tak ekskluzywnej i taniej usługi nie ma nigdzie w necie (Przynajmniej ja nigdzie nie widziałem). Dziękuję rapideo, dziękuję za wszystko, za to że istniejecie :*. Pozdrawiam :D
5 5
2013-05-03 21:59:12
Dodana przez:
Ta strona jest naprawdę dobra ,przedtem męczyłem się z doładowaniami transferu na wielu stronach a teraz potrzebuję tylko jedno doładowanie na jednej stronie.
5 5
2013-10-09 17:57:52
Dodana przez:

Are you downloading files from different file hostings?

  • End of worries to buy multiple premium accounts
  • You have all Premium accounts (43 services) hosts in one
  • Refill only as much traffic as you need
  • No time limits to use the traffic
  • Paste links to us and download without limits

How does Rapideo.pl works?

How does Rapideo.pl works?