PL EN
LOGIN
LOGIN
menu

Zippyshare Premium Account

4.68 5 650

Zippyshare

Rating: 4.68

Check our reviews

zippyshare.com

Price: Od 3.69 PLN
Valid: unlimited

Download files without restrictions from Zippyshare.

Thanks to Rapideo.pl you can download files from zippyshare.com usign maximum speed of your internet connection.

Registration at Rapideo.pl gives you an access to Premium account Zippyshare and any other Premium hosting services that are available in our site.

For start you can get up to 5 GB for free to test and if the service proves to be useful you can refill your account by online payments.

One Rapideo.pl account = multiple Premium accounts including Zippyshare premium account

Opinie naszych użytkowników
Strona jest bardzo fajna,przejrzysta,bardzo fajnie się z niej ściąga,najlepsza strona ze wszystkich innych.Jestem bardzo z niej zadowolony.
5 5
2021-06-18 07:03:46
Dodana przez:
Wiele pozytywnych opinii zostało napisanych o Rapideo ja, więc tylko uzupełnię je o moje spostrzeżenia. Korzystam z serwisu od wielu lat, najpierw przez bonusy z Komputer Świat, potem i obecnie dokupując według potrzeb odpowiednie doładowanie. Plusów jest wiele, wymienię te najważniejsze według mnie: + duża i stale wzbogacana baza hostingów, + czytelny interfejs, + wyszukiwarka z możliwością oglądania pliku, + możliwość dodania 50 linków naraz, + częste promocje zwiększające czas doładowania lub transfer plików do pobrania, + możliwość dokupienia odpowiedniego do potrzeb doładowania, + aplikacja na Androida, + i dużo więcej takich plusów …….. Mogę zdecydowanie wszystkim polecać Rapideo, co zrobiłem już wielokrotnie wśród rodzinki i znajomych !
5 5
2022-06-18 17:24:56
Dodana przez:
Rapideo.pl to dla mnie bardzo bezpieczny i pewny serwis, Zawsze znalazłem tu pozycje, które już były trudno osiągalne w sieci. Bardzo często mogę uzupełnić konto Rapideo.pl promocyjnymi doładowaniami, jestem na Rapideo.pl już wiele lat i mogę wszystkim polecić ten serwis. Parametry techniczne transferów danych są także rewelacyjne. Można tu wyszukać i pobrać tysiące plików. Serwis jest bardzo stabilny. Polecam !!!
5 5
2021-06-23 16:12:05
Dodana przez:

Are you downloading files from different file hostings?

  • End of worries to buy multiple premium accounts
  • You have all Premium accounts (56 services) hosts in one
  • Refill only as much traffic as you need
  • No time limits to use the traffic
  • Paste links to us and download without limits

How does Rapideo.pl works?

How does Rapideo.pl works?
We have been trusted by
790198 users See why »