PL EN
LOGIN
LOGIN
menu

Yandex Premium Account

4.9 5 2540

Yandex

Rating: 4.9

Check our reviews

yandex.com

0 PLN
Valid: unlimited

Download files without restrictions from Yandex.

Thanks to Rapideo.pl you can download files from yandex.com usign maximum speed of your internet connection.

Registration at Rapideo.pl gives you an access to Premium account Yandex and any other Premium hosting services that are available in our site.

For start you can get up to 5 GB for free to test and if the service proves to be useful you can refill your account by online payments.

One Rapideo.pl account = multiple Premium accounts including Yandex premium account

Opinie naszych użytkowników
Witam. Próbowałem korzystać  z wielu serwisów o podobnym profilu, ale ten jest moim zdaniem najlepszy. Jestem jego wieloletnim użytkownikiem i chociaż nie korzystam z niego bardzo często, to kiedy korzystam to się nigdy nie zawiodłem.Jeśli ktoś ze znajomych pyta to z czystym sercem go polecam, a czy skorzysta lub nie , to na pewno nie będzie żałował. Pozdrawiam.
5 5
2023-09-07 08:50:05
Dodana przez:
Witam! Korzystam z serwisu od lat. Bardzo ciekawe funkcje: wyszukiwarka, happy hours, ciekawe promocje, liczne gratisy za uczestnictwo etc. Dalej tak trzymać. Pozdrawiam.
5 5
2023-09-09 07:38:11
Dodana przez:
Moje pierwsze doładowanie na Rapideo miało miejsce w styczniu 2010 roku. Od tamtej pory korzystam z serwisu regularnie i nie zamieniłbym go na żaden inny. Graficznie strona jest bardzo przejrzysta i przyjazna klientowi. Świetny panel użytkownika, dostęp do historii konta, funkcje takie jak notes czy wtyczki do przeglądarek są bardzo użyteczne. W moim przypadku najbardziej przydatna okazała się jednak wyszukiwarka - potężne narzędzie, które prawie nigdy mnie nie zawiodło. Pieniądze za transfer przelewa się kilkoma kliknięciami, a gigabajty wskakują na konto w parę sekund. Wielki ukłon dla administracji za opcję "polecaj rapideo". Mam nadzieję spędzić z Rapideo jeszcze wiele długich lat. Polecam wszystkim.
4 5
2014-05-20 19:27:55
Dodana przez:

Are you downloading files from different file hostings?

  • End of worries to buy multiple premium accounts
  • You have all Premium accounts (60 services) hosts in one
  • Refill only as much traffic as you need
  • No time limits to use the traffic
  • Paste links to us and download without limits

How does Rapideo.pl works?

How does Rapideo.pl works?
We have been trusted by
798890 users See why »