PL EN
LOGIN
LOGIN
menu

Pobieraj Premium Account

4.9 5 2542

Pobieraj

Rating: 4.9

Check our reviews

pobieraj.net

0 PLN
Valid: unlimited

Download files without restrictions from Pobieraj.

Thanks to Rapideo.pl you can download files from pobieraj.net usign maximum speed of your internet connection.

Registration at Rapideo.pl gives you an access to Premium account Pobieraj and any other Premium hosting services that are available in our site.

For start you can get up to 5 GB for free to test and if the service proves to be useful you can refill your account by online payments.

One Rapideo.pl account = multiple Premium accounts including Pobieraj premium account

Opinie naszych użytkowników
Jedna z najlepszych hostingów do pobierania plików na naszym rynku. Dzięki rozszerzeniu w google chrome intuicyjnie wspiera mnie przy każdym zamiarze pobierania plików z netu. Dzięki czemu szybciej i wygodniej pobieram pliki. Płatność za pakiety też jest mocno rozbudowana, więc spokojnie każdy może wybrać coś dla Siebie, mogło by być troszkę taniej, ale dzięki ciekawym i dosyć często występującym promocjom to się ładnie bilansuje. Limity danych nie znikają po kilku dniach jak to często się zdarza u konkurencji, ponieważ pakiety są tam mocno ograniczone czasowo, tutaj mam je na swoim koncie i wiem, że jak trafi mi się ściągać coś dużego jutro pojutrze lub o wiele później nie będę zaskoczony ograniczeniami. Z czystym sumieniem polecam tą stronę wszystkim którym zdarzała się ściągać z netu pliki.
5 5
2021-06-18 08:04:25
Dodana przez:
Rapideo jest świetny ponieważ są promocje oraz wiele GB dostępu i bardzo duży wybór jest we wszystkich kategoriach. Bardzo podoba mi się aplikacja Rapideo ponieważ można szybko wyszukać co się chce. Niech żyje Rapideo ole!
5 5
2022-06-19 11:22:05
Dodana przez:
Witam. Jestem bardzo zadowolony z działania serwisu. Brakuje mi jedynie w polu wyszukiwania przycisku potwierdź aby po wklejeniu nazwy ze schowka nie trzeba było zatwierdzać enterem na klawiaturze.
5 5
2022-11-30 17:54:39
Dodana przez:

Are you downloading files from different file hostings?

  • End of worries to buy multiple premium accounts
  • You have all Premium accounts (60 services) hosts in one
  • Refill only as much traffic as you need
  • No time limits to use the traffic
  • Paste links to us and download without limits

How does Rapideo.pl works?

How does Rapideo.pl works?
We have been trusted by
798890 users See why »